Teknoloji

Ground freezing (Zemin DOndurma), gevşek zemin veya kırıklı kaya ortamlarda, geçirimsizlik sağlanması ve/veya yeraltı su s..

Kesişen kazıklı iksa sistemi, diğer iksa sistemlerine alternatif olabileceği koşullarda oldukça yaygın bir şekilde kullanı..

Mini-kazıklar genelde 150 - 300mm çapında olup ufak çaplı delici makineler (6-15 ton) vasıtasıyla imal edilirler. Temel el..

Fore kazık teknolojisinin geçmişi 20. Yüzyıl başlarına kadar uzanır. Günümüzde, oldukça güçlü makinalar ve bentonit/polime..

Kazıklı perdeler, orta derinlikteki iksa işleri için ekonomik bir çözüm sunarlar. Perde elemanı olarak kullanılan kazıklar..

Yüksek rijitlik, yüksek geçirimsizlik ve düşük deformasyon gerektiren hallerde iksa elemanı olarak diyafram duvar uygulanı..

Jet grouting, zeminin çimento bazlı çimento şerbeti ile bir, iki ya da üç adet akışkan uygulayarak karıştırılması metotlar..

Plastik beton ile oluşturulan geçirimsizlik perdeleri, küçük çaplı deformasyonları absorbe edebilecek sürekli ve su geçirm..

Derin Zemin Karıştırma, çeşitli ekipmanlar ile yapılabilmekle birlikte yöntem esas olarak mekanik araçlar vasıtasıyla yeri..

Bu web sitesi kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internette çalışmak çezelerler kullanılabilir. Bu çerezlerin bu web sitesinde kullanılmasını kabul edersiniz.  Çerez Politikası